Blog

Jitka Křemečková
Jitka Křemečková
6. 6. 2021
Influencer marketing and how to do it

V posledních letech se influencer marketing stává nedílnou součástí marketingových strategií firem. Pokud chcete influencer marketing využívat i vy, máme pro vás několik tipů, jak na něj. Dozvíte se, kdo je influencer, jak s ním začít spolupracovat a jak vyhodnotit úspěšnost influencer marketingu.

Na článek
Vít Olšák
Vít Olšák
We’re there together!

Pokud by nám někdo před Vánoci řekl, co nás čeká, nejspíše bychom mu neuvěřili. My, v rozvinutých zemích, žijeme totiž v době naprostého blahobytu, můžeme si dělat co chceme, kdy chceme a vytvořit si tak vlastní život doslova “na míru”.

Na článek
Jan Rypar
Jan Rypar
How expensive is online marketing?

Jedny z prvních otázek, na které se na začátku spolupráce klienti ptají, jsou: “Na kolik ten online marketing vyjde?” Případně: “Kolik nás bude online reklama stát nebo kolik bychom měli investovat do PPC reklamy?” Otázky jsou to naprosto logické a pochopitelné. Odpověď na ně však není jednoduchá a jednoznačná.

Na článek
Vít Olšák
Vít Olšák
MadCat Brewery brand building

Pro craftový pivovar MadCat, který chce bořit stereotypy ve vaření piva, jsme vytvořili zbrusu nový brand. A že je práce pro pivovar v Česku výzva, asi netřeba zmiňovat. Mrkněte se sami.

Na článek