JSME FOUR BROS!

Marketing nás opravdu baví a žijeme jím každý den. Tohle povolání jsme si vybrali a jsme pyšní na to, co děláme. Najdete u nás třeba lékaře, inženýra ekonomie, záchranáře nebo referentku soudní kanceláře.

Každý z nás má unikátní zkušenosti, které celou firmu, a každého v ní, posouvají neustále vpřed.

Posádka

Náš tým 2023

Víťa s Honzou. Kapitáni, kteří ještě společně se Štěpánem velí naší posádce. Zatímco Víťa má jako CEO na starosti strategické vedení agentury a delivery služeb, Honza se kompletně stará o finance a organizační chod firmy. Kristýna pak jako jejich pravá ruka obstarává veškerou administrativu.

Naši kapitáni mají přesně rozdělené působení, takže se u kormidla nehádají. Dokonce spolu sdílí ten samý velitelský můstek. Tedy kancelář.

Jessica s Matějem vedou všechny naše projekty. Dohlížejí, aby každý věděl, co má dělat, klient byl skvěle informovaný a abychom plnili stanovené cíle. Matěj se navíc věnuje jednání s novými klienty a ladí s nimi podmínky nových spoluprací.

Tahle dvojice je jako mezi mlýnskými kameny. Z jedné strany požadavky klientů, ze strany druhé nároky našich specialistů. Skloubit to občas není úplně jednoduché.

Tihle lidé vám budou spravovat a škálovat výkonnostní kampaně. Jejich světem jsou PNO, ROI, ROAS a další KPIs. Spolupracovat s vámi budou na přípravě, tvorbě a optimalizaci reklam na Googlu, Skliku, Facebooku, Instagramu i na jiných platformách.

Vytvořit, nastavit, upravit. Škálovat. Vytvořit, nastavit, upravit. Škálovat. Že vám práce s kampaněmi přijde jednotvárná? Naši kolegové by určitě nesouhlasili.

Naši IT specialisté. S Radimem se například setkáte v momentě, když budete potřebovat vylepšit váš stávající web či nakódovat úplně nový. Filip vám zase připraví analýzu klíčových slov, nastaví měření na webu nebo se postará o emailing.

Sami dva okupují úzkou a dlouhou kancelář připomínající spíše chodbu. V jejich náročné práci je díky tomu aspoň nikdo z nás neruší.

S kreativním týmem se setkáte vždy, když budete potřebovat pro váš web nebo sociální sítě grafiku, texty nebo třeba publikační plán. Anička se Zdendou navrhují a kreslí, druhá Anička s Marou píší a plánují. Každý z nich má svůj nezaměnitelný styl, který ale vždy přizpůsobí vašim specifickým potřebám.

Tahle čtveřice se od zbytku Four Bros trochu odlišuje. Zatímco ostatní si většinou hrají s čísly, tihle žonglují s barvami, tvary, slovy a větami tak, aby spolu vše ladilo.

Podívej se,
jak to u nás vypadá,
a jestli hledáme
právě Tebe.

CHCI NA PALUBU