Anna Kupková

graphic designer

V kanceláři mě vždy bezpečně najdete po boku týmu kreativců. Společně s nimi se podílím na tvorbě konceptů pro online kampaně, přípravě bannerů a dalších vizuálních materiálů, které jsou v online světě zapotřebí. A protože nezapomínáme ani na offline, příprava grafických podkladů pro tištěné propagační materiály, jako jsou vizitky či prezentační brožury, patří také k mým milým povinnostem.

O Aničce
Anna Kupková

Od klasického tiskařského lisu v grafické dílně byl můj přechod k monitoru a grafickým editorům pozvolný, ale i já jsem zjistila, že je grafika návyková a z pracovního nástroje se rázem stala má další radost. O to více mě těší, že mám možnost pracovat společně s partou zapálených profesionálů, kteří nadstandardně přistupují nejen k pracovním projektům, ale i k životu.

Jako malí jsme myslím všichni rádi kreslili a já naštěstí patřím k těm, kteří kreslit nikdy nepřestali. Fascinace světem umění a touha tvořit mě proto přivedly ke studiu školy s uměleckým zaměřením, kde jsem se pohybovala napříč ateliéry klasických médií, jako je malba, prostorová tvorba nebo klasická grafika. S rukama ještě ušpiněnýma od barev jsem postupem času objevila možnosti grafických softwarů a tak se repertoár mých nástrojů konečně rozrostl i o ty současné, které dnes používám při hledání neotřelých vizuálních řešení pro naše klienty.

Každý nový projekt pro mě představuje možnost, jak zúročit základy získané při studiu, ale především své znalosti prohloubit a naučit se něco nového. Díky inspirativnímu a přátelskému prostředí, které kolem sebe celá posádka z Four Bros vytváří je práce na projektech nejen výzvou, ale také radostí.

Každý nový projekt pro mě představuje možnost, jak zúročit základy získané při studiu, ale především své znalosti prohloubit a naučit se něco nového.

Moje zaměření

  • Adobe Creative Cloud Adobe Creative Cloud
  • DTP DTP
  • Grafika Grafika
  • Kreativa Kreativa
  • Kresba Kresba