Filip Nejezchleba

SEO & EMAILING SPECIALIST

Se světem marketingu jsem byl v kontaktu již od střední školy a nikdy bych si nepomyslel, že budu někdy jeho součástí. Přece jenom jsem se chtěl stát technikem telekomunikačních sítí.

O Filipovi
Filip Nejezchleba

Marketingové činnosti se mě poprvé nejvíce dotkly na střední škole, kde jsem studoval Informační technologie, zde jsem se setkal s věcmi jako tvorba webu, jejich optimalizací a procesem zviditelnění se ve světě internetu.

Další mou etapou bylo studium na vysoké škole, ale jako každý jsem začal přemýšlet, jestli chci v tomhle směru pokračovat. Nakonec jsem se rozhodl že změním zaměření a rozšířím své znalosti, proto jsem zvolil obor studijního programu managementu a ekonomiky na Mendelově Univerzitě.

Začátky byly těžké, obzvlášť pro studenta, který nastoupil na nový obor bez jakýchkoliv předchozích znalostí. Právě zde jsem v průběhu studia znovu narazil na online marketing, a to mi utvrdilo mou cestu, kterou jsem se chtěl dát. Začal jsem se tedy zajímat o optimalizaci webů a jejich zviditelnění.
V průběhu studia jsem tyto znalosti začal uplatňovat pro pár podniků ve svém okolí a poté přišla doba, kdy jsem si v rámci studia musel najít praxi. Právě při hledání jsem narazil na inzerát od agentury Four Bros, zde jsem poznal Víťu a Honzu, u kterých mě zaujalo jejich nadšení a přístup k marketingu. V ten okamžik jsem věděl, že chci být součástí jejich posádky.

Narazil jsem na inzerát od agentury Four Bros, zde jsem poznal Víťu a Honzu, u kterých mě zaujalo jejich nadšení a přístup k marketingu. V ten okamžik jsem věděl, že chci být součástí jejich posádky.

Moje zaměření

  • Analýzy a strategie Analýzy a strategie
  • Emailing Emailing
  • SEO SEO