Filip

SEO & EMAILING SPECIALIST

Se světem marketingu jsem byl v kontaktu již od střední školy a nikdy bych si nepomyslel, že budu někdy jeho součástí. Moje práce ve Four Bros je poměrně rozmanitá a pokud se s námi rozhodnete spolupracovat, určitě mě neminete. Obzvlášť když budete potřebovat provést SEO audit vašeho webu nebo nastavit emailingovou strategii.

O Filipovi
Filip

Se světem marketingu jsem byl v kontaktu již od střední školy a nikdy bych si nepomyslel, že budu někdy jeho součástí. Přece jenom jsem se chtěl stát technikem telekomunikačních sítí. Marketingové činnosti se mě poprvé nejvíce dotkly na střední škole, kde jsem studoval informační technologie. Tam jsem se setkal s věcmi jako tvorba webu, jejich optimalizací a procesem zviditelnění se ve světě internetu.

Další mou etapou bylo studium na vysoké škole, ale jako každý jsem začal přemýšlet, jestli chci v tomhle směru pokračovat. Nakonec jsem se rozhodl, že změním zaměření a rozšířím své znalosti, proto jsem zvolil obor studijního programu managementu a ekonomiky na Mendelově Univerzitě.

Začátky byly těžké, obzvlášť pro studenta, který nastoupil na nový obor bez jakýchkoliv předchozích znalostí. Právě zde jsem v průběhu studia znovu narazil na online marketing, a to mi utvrdilo mou cestu, kterou jsem se chtěl dát. Začal jsem se tedy zajímat o optimalizaci webů a jejich zviditelnění.

V průběhu studia jsem tyto znalosti začal uplatňovat pro pár podniků ve svém okolí a poté přišla doba, kdy jsem si v rámci studia musel najít praxi. Právě při hledání jsem narazil na inzerát od agentury Four Bros, zde jsem poznal Víťu a Honzu, u kterých mě zaujalo jejich nadšení a přístup k marketingu. V ten okamžik jsem věděl, že chci být součástí jejich posádky.

Narazil jsem na inzerát od agentury Four Bros, zde jsem poznal Víťu a Honzu, u kterých mě zaujalo jejich nadšení a přístup k marketingu. V ten okamžik jsem věděl, že chci být součástí jejich posádky.

Moje zaměření

  • Analýzy a strategie Analýzy a strategie
  • Emailing Emailing
  • SEO SEO