Iva Peterková

Marketing Manager

Jsem stále jen malá loďka ve velkém marketingovém moři. Nebojím se ale žádných nástrah, které mi rozbouřené moře může přinést, ba naopak jsem připravena se s nimi utkat a případně plavat proti proudu, když zvolený kurz bude nejlepší. Protože jedině tak mohu neustále růst a zlepšovat se.

O Ivči
Iva Peterková

Vystudovala jsem VŠ ekonomickou v Brně, kde jsem získala úplně základní přehled o marketingu. Další kroky byly na mně, proto jsem se o něj začala sama hlouběji zajímat. V marketingu vidím svou budoucnost, ale hlavně mě opravdu baví a láká mě neustále se v něm posouvat dopředu.

Při hledání práce v marketingovém oboru jsem narazila na agenturu Four Bros, kde lidský přístup, profesionalita a nadšení bylo tak ohromné, že jsem již nechtěla hledat žádnou jinou firmu a přála jsem si dostat příležitost pracovat s těmito úžasnými lidmi. Sen se stal skutečností a já s nimi mohu plout na jedné lodi. Díky nim se mohu neustále posouvat dopředu nejen v rámci marketingu.

Mimo marketing pak miluji skvělé jídlo, společnost dobrých lidí, přírodu, kvalitní kávu a cestování, se kterým je spojené poznávání zajímavých míst, tradic nebo nových chutí.

V marketingu vidím svou budoucnost, ale hlavně mě opravdu baví a láká mě neustále se v něm posouvat dopředu.