Jessica

Project Manager

Udělat si ve věcech pořádek, aby to dávalo smysl, a navíc ještě hezky vypadalo – tak to je to, co mě baví. Ve Four Bros mám na starosti, aby naše projekty šlapaly tak, jak mají ke spokojenosti klientů i členů naší posádky. Dohlédnu na to, aby váš projekt nepřekročil rozpočet a aby veškerá komunikace plynula po klidných vodách.

O Jess
Jessica

Jako spousta dnešních studentů jsem vyšla vysokou školu s tím, že pořád nevím, co chci přesně dělat. Následovala série knih, kurzů, seminářů a podcastů s myšlenkou hledání sama sebe a svého životního směru”. Jako nejvlivnější faktory v mém seberozvoji bych vypíchla studentskou organizaci AIESEC, vzdělávací platformu Mindvalley a půlroční výjezd na Seychely v rámci dobrovolničení.

Postupně jsem sebereflexí i metodou pokus-omyl došla k tomu, co mě nejvíce baví, jaké jsou mé silné stránky a jakou přidanou hodnotu můžu a chci ostatním předat. V projektovém managementu jsem našla propojení svých organizačních schopností, zájmu o marketing a chuti vést a inspirovat tým lidí. A tohle všechno mohu aplikovat právě ve Four Bros.

Ve volném čase mě nejčastěji najdete s (audio) knížkou, nejspíše to bude nějaké fantasy, čerpat novou energii v lese či parku nebo pohodlně usazenou na gauči s ovladačem od Xboxu v ruce, aktuálně mě baví Elden Ring. 

Těším se na naší spolupráci!

V projektovém managementu jsem našla propojení svých organizačních schopností, zájmu o marketing a chuti vést a inspirovat tým lidí.

Moje zaměření

  • Budování značky Budování značky
  • Coaching Coaching
  • Content marketing Content marketing
  • Marketingová strategie Marketingová strategie
  • Projektový management Projektový management