Lenka

Social Media Ads Specialist

Ve Four Bros pracuji na pozici Social Media Ads Specialist. Potkáme se pravděpodobně, pokud budete potřebovat nasadit kampaně na Facebooku, Instagramu, Pinterestu nebo jiných sociálních sítích, které jsou právě v kurzu. Na této práci si nejvíc cením, že mohu využít svou kreativní část a spojit ji s analýzou dat, protože bez dat bychom se nemohli posouvat vpřed. Snažím se být za každých okolností efektivní, spolehlivá a baví mě sledovat nejnovější trendy v oboru.

O Léni
Lenka

Ještě při studiu Mendelovy univerzity v Brně jsem se začala poohlížet po práci v oboru a do noty mi padl tým Four Bros. Na našem kolektivu se mi nejvíce líbí, že jsme nejen kolegové, ale také kamarádi, kteří jsou vždycky připraveni si navzájem poradit a podpořit se. 

Když zrovna neklikám kampaně nebo se nevzdělávám, nejraději trávím čas v přírodě nebo na yogových lekcích. Miluji procházky po lese a toulky po horách se svými nebližšími a se smečkou chlupatých psích parťáků. Také už několik let ráda fotím a vypínám hlavu v procesu upravování vytvořených snímků.

Snažím se být za každých okolností efektivní, spolehlivá a baví mě sledovat nejnovější trendy v oboru.

Moje zaměření

  • Content management Content management
  • Kreativa Kreativa
  • Social media ads Social media ads
  • Výkonnostní reklama Výkonnostní reklama