Lucie Kotková

OFFICE MANAGER

Můj zájem a nadšení pro různé obory a odvětví nakonec převálcoval svět umění. Během studia jsem pronikla do dějin umění a kurátorství, ale až díky magisterskému oboru se moje obzory rozšířily a naučila jsem se pohybovat i v managementu a ekonomice.

O Lucce
Lucie Kotková

Shodou šťastných náhod jsem narazila na Honzu s Víťou, kteří mě zaujali svým otevřeným a lidským přístupem. A jsem ráda, že mě přibrali na palubu! Dostala jsem příležitost stát se členem skvělého kolektivu a společně se vydat do rozbouřeného moře, kde se jeden o druhého můžeme vždy opřít. Nikdy jsem si nemyslela, že bych se mohla realizovat na pozici office managera, ale kluci mě neustále přesvědčují o tom, že jsem se rozhodla správně.

Ve volném čase ráda cvičím a učím jógu, stále se věnuji umění a snažím se zdokonalovat v cizích jazycích. Pokud se naskytne příležitost, neváhám poskytnout pomocnou ruku jako dobrovolník v neziskových organizacích, protože se ráda starám o druhé. Zbožňuji slunce a nikdy nepohrdnu dobrým vegetariánským jídlem.

Nikdy jsem si nemyslela, že bych se mohla realizovat na pozici office managera, ale kluci mě neustále přesvědčují o tom, že jsem se rozhodla správně.

Moje zaměření

  • Event management Event management
  • Office management Office management
  • Účetnictví Účetnictví