Marek Lajtkep

Content Specialist

Čtyři a půl roku jsem pracoval jako produktový správce a copywriter v obchodě s vybavením pro autoservisy. Nyní jsem zakotvil ve Four Bros. Jako obsahový specialista se starám především o texty na weby a sociální sítě. Potřebujete poutavý příspěvek na Facebook nebo článek na váš blog? Jsem vám k službám.

O Marovi
Marek Lajtkep

Stejně jako spousta kolegů z branže jsem i já vystudoval žurnalistiku. Moje vidina byla, že se ze mě stane investigativec odhalující jednu kauzu za druhou. Dva roky práce v novinách mě však nakonec utvrdily v přesvědčení, že to můj vysněný obor není a že psát sice chci, ale jinak. Po krátkém intermezzu v korporátu na pozici zákaznické podpory jsem na téměř čtyři a půl roku zakotvil v obchodě prodávajícím autoservisní a dílenské vybavení. Staral jsem se o správu produktů na e-shopu, psal články na web a také firemní Facebook. To mě jako milovníka aut a techniky bavilo a dost jsem se za tu dobu naučil. Věděli jste například, že žirafu nebo panenku najdete v téměř každém autoservisu?

Pak ale nastal čas jít dál a byl jsem už pevně rozhodnutý směřovat do vod marketingu. Šťastná náhoda mi do cesty přihrála agenturu Four Bros. Už z první schůzky jsem odcházel přesvědčený, že tady chci pracovat. Nadšení, přístup k práci a celková filozofie firmy mě oslovily na první dobrou. Když jsem se pak dozvěděl, že si mě Víťa s Honzou vybrali, byl jsem opravdu nadšený. Začátek byl sice náročný a nových věcí ke vstřebání bylo hodně, ale každá práce se dělá mnohem snadněji s vědomím, že má opravdový smysl. A smysluplnou práci já dělám rád.

Čas mimo kancelář nejraději trávím s manželkou Alčou, se kterou sdílíme vášeň pro americká auta. V létě nás díky tomu nejspíš potkáte na nějakém srazu. Společně se v poslední době věnujeme i kočičce, kterou jsme si přivezli z útulku. Radost mi také udělá dobré, v ideálním případě pikantní, jídlo a po ránu samozřejmě hrnek silné kávy. Nebo dva.

 

 

 

Každá práce se dělá mnohem snadněji s vědomím, že má opravdový smysl. A smysluplnou práci já dělám rád.

Moje zaměření

  • Content management Content management
  • Copywriting Copywriting
  • Sociální sítě Sociální sítě