Matěj Skalník

Head of Sales

Asi to zná každý z nás. Hledání práce, kterou nebudete vnímat jako práci, ale spíše jako koníček, jako něco, co vás baví a naplňuje. A to jsem našel ve Four Bros. Už od prvního setkání jsem věděl, že to je ono. Víťa s Honzou mi u kávy odvyprávěli celý svůj profesní příběh o tom, co je vedlo k založení agentury. Hodnoty, přístup ke klientům, ale i k zaměstnancům bylo to, co odlišuje Four Bros od ostatních. A od té doby pluji s ostatními členy posádky na jedné lodi rozbouřeným mořem marketingu. Společně se potkáme na prvních schůzkách, kde budeme řešit nejen byznys a marketing, ale celou cestu vaším podnikáním.

O Matějovi
Matěj Skalník

Po vystudování střední obchodní školy jsem přemýšlel, kterým směrem se vydat. Moje kroky se ubraly do Jihlavy na vysokou školu cestovního ruchu. Představa byla jasná, působit jako delegát v přímořském turisticky oblíbeném letovisku. S postupem času a prvními pracovními zkušenostmi jsem se ale začal více profilovat do obchodní a marketingové roviny. V tomto oboru jsem nakonec i zůstal a získával další zkušenosti.

Proč zrovna obchod a marketing? Protože každý z nás je obchodník, který dennodenně prodává. Ať už jsme na pohovoru, kde se snažíme zaujmout nového zaměstnavatele nebo prodáváme šéfovi náš nápad, jak lépe řídit firmu nebo přesvědčujeme manželku, že dnešní fotbalový zápas je životně důležitý a že její romantický film prostě musí počkat.

Když nepracuji, snažím se maximálně věnovat rodině a převážně svému dvouletému synovi. Rád bych si řekl, že jsem dokonalý otec, který má vše pod kontrolou a je vzorem, ale myslím, že se mám ještě hodně co učit. Snažím se také věnovat sportu, pokud to jde. Rád si jdu s klukama v sobotu zahrát fotbálek, tenis nebo squash. Pokud chci být sám a vypnout, tak sednu na kolo nebo si jdu zaběhat.

Každý z nás je obchodník, který dennodenně prodává. Ať už jsme na pohovoru, kde se snažíme zaujmout nového zaměstnavatele nebo prodáváme šéfovi náš nápad, jak lépe řídit firmu

Moje zaměření

  • Obchod Obchod
  • Obchodni strategie Obchodni strategie