Přidání platební metody do Business Manageru

Aby reklamy běžely, je potřeba do Business Manageru přidat platební metodu. Nejčastěji se jedná o přiřazení platební karty, ze které se bude útrata za reklamy strhávat.

Jak na to?

  1. V nastavení vaší firmy kliknete v levém sloupci na „Vyúčtování & platby“, po kliknutí se vám otevře nové okno s nastavením plateb.
  2. V tomto okně kliknete v levém panelu na položku „Účty“, ukáže se vám seznam vámi vytvořených reklamních účtů. Vyberte ten, ke kterému chcete nyní přiřadit platební metodu.
  3. Otevře se vám detail účtu mimo jiné s fakturami, útratou, limity a dalšími informacemi. Jelikož jste však teprve ve fázi nastavování, tyto informace tam zatím pravděpodobně mít nebudete.
  4. Zhruba uprostřed stránky uvidíte panel „Platební metody“ s tlačítkem „Přidat platební metodu“. Klikněte na něj.
  5. Otevře se vám okno s výběrem platební metody, v němž můžete zvolit mezi kartou, PayPal, nebo kreditem na reklamy. Zároveň můžete upravit měnu a lokaci – toto je velmi důležité. Je potřeba zadat měnu, ve které bude platba reálně probíhat.
  6. Z možností vyberte platbu kartou.
  7. Následně se vám otevře známe okno s vyplněním údajů o platební kartě, po potvrzení je platební metoda úspěšně přidána.

 

Obrazový návod

Krok 1: Vyúčtování a platby

Krok 2: Výběr reklamního účtu

 

Krok 3 a 4: Detail účtu a panel „Platební metody“

Krok 5: Zvolení měny a platební metody

 

Krok 6: Vyplnění platebních údajů