JSME FOUR BROS

Tým mladých lidí s neobyčejnou pracovní historií a unikátními zkušenostmi. Naší prací žijeme a věříme v data a vědecký přístup k marketingu a byznysu. Proto za nás mluví výsledky a náš osobní a přímý přístup nám dělá z klientů kamarády.

Náš příběh

2017

Vzniká Four Bros

Víťa po třech letech odešel z velké marketinové agentury a pracuje jako marketingový ředitel v softwarové firmě. Štěpán se věnuje výkonnostnímu marketingu a Honza je auditor ve velké čtyřce. Ve svém oblíbeném Air Cafe se rozhodují, že chtějí pracovat jinak než ostatní, spojit své zkušenosti a do práce a za klienty se těšit. Vzniká Four Bros.

2018

Opravdová firma

Z freelancování po práci se pomalu začíná stávat opravdová firma. Kupujeme kancelář a sami si ji celou opravujeme a zařizujeme. Máme první spolupracovníky a naši spokojení klienti nás doporučují dalším a dalším známým a kolegům. Díky tomu máme stabilní příjmy, které nám umožňují lépe růst a potvrzují, že to má opravdu smysl.

2019

ROSTEME, NABÍRÁME

Zdvojnásobili jsme svůj obrat, nabrali další lidi do týmu a do portfolia přibývají každý měsíc noví klienti. Víťa dává výpověď a věnuje se naplno řízení Four Bros, Štěpán hodil svoji živnost do šuplíku a připojil se k němu. Rozšířili jsme naše nové kanceláře, oživili brand a stanovili jasné cíle, kterým se v dalších letech chceme věnovat. A bude to něco!

2020

PROCESY, ŘÍZENÍ A DALŠÍ RŮST

V týmu máme na konci roku 2020 už 10 lidí, včetně full time programátora, grafika a contenťáka. Ono to ani jinak nejde, když po nás chtějí noví klienti čím dál více full service přístup. Podařilo se nám podstatně rozšířit kanceláře, změnit přístup k projektovému řízení a rok 2021 bude jízda!

2021

KOMPLEXNÍ PÉČE

Opět jsme se téměř zdvojnásobili v obratu. Tento rok byl plně ve znamení přesunu ke komplexní péči o naše klienty. Nyní spoluupracujeme s klienty kteří nechávají řízení marketingu plně na nás a spolu s tím víme, že brzy budeme potřebovat do týmu interní specialisty na projektové řízení a obchod. 

2022

KLIENTY SI TEĎ VYBÍRÁME

Máme obchodního ředitele, naučili jsme se vybírat si klienty, budujeme projektový tým a posílili jsme personálně téměř všechny naše týmy. Věnujeme se o poznání více grafickému designu, správě obsahu a SEO. Z jedné kanceláře před dvěma lety jich nyní máme už 10!

NAŠI KLIENTI.
Staň se jedním z nich!  

Další partneři

Staň se součástí týmu a tvořte tento příběh s námi! Nabíráme.

Naše posádka