Radim

Software engineer

Ve Four Bros mám jako software engineer na starosti svět jedniček a nul. Potkáme se například, když budete potřebovat nasadit nějaké vylepšení na váš stávající e-shop nebo při tvorbě zcela nových stránek vaší společnosti.

O Radimovi
Radim

Počítače mě zajímaly už jako kluka. I když se při vzpomínkách na školní čtyři-osm-šestky” nebo pentium jedničky už jen usmívám, právě díky těmto dnes už prehistorickým strojům jsem do světa výpočetní techniky pronikl. Po gymnáziu jsem tak zcela automaticky zamířil na Fakultu informačních technologií Vysokého učení technického v Brně.

Po dokončení studia jsem na dva roky odjel pracovat do Londýna. I když bylo tohle období náročnější, vzpomínám na něj velice rád. Hodně jsem se tehdy naučil a také poznal, jak se žije jinde než doma. Pokud mám možnost, s chutí se do města nad Temží vracím. Snad jen ty octové brambůrky mi nechybí.

Když jsem se po návratu ze zahraničí rozhlížel, kde bych zakotvil, šťastná náhoda mi do cesty přihrála agenturu Four Bros. Práce tady rozhodně není stereotypní. Vzhledem k různorodosti našich klientů je pořád co objevovat a ještě se mi snad nestalo, že bych dva dny po sobě dělal to stejné. Občas to dá sice zabrat, když ale vidím výsledek, hned se mi pracuje snadněji.

Pokud zrovna nesedím u počítače a něco nekóduji, trávím čas nejraději s mou skvělou manželkou Mirkou a synkem Vojtou. Rád pro ně něco uvařím, společně jezdíme po výletech nebo si jen tak hrajeme s naší kočkou, které říkáme Košiško. V poslední době jsem také propadl potápění. Svět pod vodou je totiž možná ještě zajímavější než ten počítačový.

I když se při vzpomínkách na školní „čtyři-osm-šestky” nebo pentium jedničky už jen usmívám, právě díky těmto dnes už prehistorickým strojům jsem do světa výpočetní techniky pronikl.

Moje zaměření

  • IT architect IT architect
  • Mobile development Mobile development