Four bros blog

Jitka Křemečková
Jitka Křemečková
6. 6. 2021
Influencer marketing and how to do it

V posledních letech se influencer marketing stává nedílnou součástí marketingových strategií firem. Pokud chcete influencer marketing využívat i vy, máme pro vás několik tipů, jak na něj. Dozvíte se, kdo je influencer, jak s ním začít spolupracovat a jak vyhodnotit úspěšnost influencer marketingu.

Read
Vít Olšák
Vít Olšák
6. 6. 2021
We're there together!

Pokud by nám někdo před Vánoci řekl, co nás čeká, nejspíše bychom mu neuvěřili. My, v rozvinutých zemích, žijeme totiž v době naprostého blahobytu, můžeme si dělat co chceme, kdy chceme a vytvořit si tak vlastní život doslova “na míru”.

Read
Jan Rypar
Jan Rypar
6. 6. 2021
How expensive is online marketing?

Jedny z prvních otázek, na které se na začátku spolupráce klienti ptají, jsou: “Na kolik ten online marketing vyjde?” Případně: “Kolik nás bude online reklama stát nebo kolik bychom měli investovat do PPC reklamy?” Otázky jsou to naprosto logické a pochopitelné. Odpověď na ně však není jednoduchá a jednoznačná.

Read
Vít Olšák
Vít Olšák
6. 6. 2021
MadCat Brewery brand building

Pro craftový pivovar MadCat, který chce bořit stereotypy ve vaření piva, jsme vytvořili zbrusu nový brand. A že je práce pro pivovar v Česku výzva, asi netřeba zmiňovat. Mrkněte se sami.

Read
Vít Olšák
Vít Olšák
14. 9. 2018
5
Facebook HR
Read
Vít Olšák
Vít Olšák
30. 8. 2018
3
Business communication on Facebook

Facebook, the blue social bubble. On a daily basis,millions of people and businesses use Facebook as their means of communication.Since 2004, more than 2 billion people have registered and use it. Just in Czech Republic you can find almost 5 million people as users. Yeah, I know it sounds incredible, but almost half of Czech Republic has Facebook.

Read
Vít Olšák
Vít Olšák
29. 6. 2018
3
Facebook reveals a new level of transparency for pages and Ads

Facebook introduces further changes to increase user awareness about advertisers content. Starting today, you’ll be able to see ads that do not target you, and find out more about Pages.

Read
Vít Olšák
Vít Olšák
13. 4. 2017
10
How to create Business Manager and why?

What is the Business Manager, why do we always want it for our clients, and how it works for us? Well, and above all, we’ll show you in this article how you can simply set it up.

Read