WE ARE FOUR BROS!

We love marketing and we live it every single day. It’s a job we have committed ourselves to and we’re proud of what we’re doing. That’s why you can find people of different expertise among us like a doctor, interns, an economics engineer and a fashion designer.  

Each of us has unique experience which constantly moves the company, and everyone in it, forward. 

 

 

Crew

Our team

Víťa s Honzou. Kapitáni, kteří ještě společně se Štěpánem velí naší posádce. Zatímco Víťa má jako CEO na starosti strategické vedení agentury a delivery služeb, Honza se kompletně stará o finance a organizační chod firmy. Kristýna pak jako jejich pravá ruka obstarává veškerou administrativu.

Naši kapitáni mají přesně rozdělené působení, takže se u kormidla nehádají. Dokonce spolu sdílí ten samý velitelský můstek. Tedy kancelář.

Project management & Sales

Jessica s Matúšem vedou všechny naše projekty. Dohlížejí, aby každý věděl, co má dělat, klient byl skvěle informovaný a abychom plnili stanovené cíle.

Tahle dvojice je jako mezi mlýnskými kameny. Z jedné strany požadavky klientů, ze strany druhé nároky našich specialistů. Skloubit to občas není úplně jednoduché.

project management team

Tihle lidé vám budou spravovat a škálovat výkonnostní kampaně. Jejich světem jsou PNO, ROI, ROAS a další KPIs. Spolupracovat s vámi budou na přípravě, tvorbě a optimalizaci reklam na Googlu, Skliku, Facebooku, Instagramu i na jiných platformách.

Vytvořit, nastavit, upravit. Škálovat. Vytvořit, nastavit, upravit. Škálovat. Že vám práce s kampaněmi přijde jednotvárná? Naši kolegové by určitě nesouhlasili.

PPC team

Naši IT specialisté. S Radimem se například setkáte v momentě, když budete potřebovat vylepšit váš stávající web či nakódovat úplně nový. Zdenda se postará o design a doplní všechny potřebné vizuální prvky. Filip vám zase připraví analýzu klíčových slov, nastaví měření na webu nebo pomůže s analytikou.

Sami dva okupují úzkou a dlouhou kancelář připomínající spíše chodbu. V jejich náročné práci je díky tomu aspoň nikdo z nás neruší.

S kreativním týmem se setkáte vždy, když budete potřebovat pro váš web, e-mailing nebo sociální sítě postavit strategii, vyladit texty nebo pomoci s vizuální stránkou.

Leňa vše zařídí po strategické stránce a společně s Denčou se postará o vaše sítě. Zdenda navrhne a nakreslí web či pomůže s brandem. Jedna Barča napíše texty a udá směr e-mailingu, druhá Barča připraví grafické vizuály pro všechny kanály, nakreslí logo nebo vytvoří brand manuál.

Že v tom výčtu chybí produkce? Žádný strach, holky zvládnou produktové a lifestylové foto, reelska i delší videa. Společně se tak všichni postarají o to, aby vaše značka byla vidět, a pomůžou vám poskládat komunikaci tak, aby lahodila nejen oku, ale i byznysu.

See what it looks like at our company. We may be looking right for YOU

WANNA JOIN