Barbora

E-mailing & Content specialist

Vymyslet a nastavit e-mailingové kampaně, abyste oslovili stávající zákazníky. Napsat článek na blog, reklamy na sítě a produktové texty na e-shop, abyste zaujali všechny, kteří vás ještě tolik neznají… Chytlavé prodejní texty, které se naladí na vlnu vaší značky, to jsou ve Four Bros moje (příjemné) každodenní starosti. Potkáme se na palubě?

O Barči
Barbora

Při studiu české filologie se zaměřením na editorství na Univerzitě Palackého mě víc než literatura ale vždy zajímala lingvistika a stylistika. Dlouho jsem pak hledala místo, kde jsem mohla vybít svou kreativitu (i jinde než na letním táboře pro děti). Tvorba chytlavých, neokoukaných a hravých textů mě pak pohltila natolik, že jsem po pár klasických studentských brigádách (které mě naučily téměř zenovému sebeovládání – zdravím zákazníky Kauflandu) zakotvila v marketingu.

Prvních pár let jsem zůstávala v bezpečí přístavu interního marketingového týmu Světa plodů. Od korektur a editací jsem si v průběhu času prošla vším, co bylo zrovna potřeba – kreativou na sociální sítě, psaním článků i ostatních textů na web. A pak jsem se jednoho dne, víceméně náhodou, našla v e-mailingu.

Na jaře roku 2023 nastal čas posunout své dovednosti zase dál. A tak jsem se vydala na palubě Four Bros do vod agenturní práce. Tady si každý den můžu hrát s písmenky, přicházet s nápady a ladit e-maily, příspěvky na sítě a články tak, aby byli klienti (i jejich byznys) vždy maximálně spokojeni. 

A když zrovna nepíšu? Ráda si dám dobré jídlo, provětrám hlavu v přírodě (jako snad každý kreativec), zajdu na jógu – a to všechno ideálně s přáteli nebo rodinou. Stojím si totiž za tím, že bez správných lidí okolo jsou všechny zážitky poloviční.

A týmovost oceňuji i v práci. Kluci z Four Bros mě nadchli přístupem a zápalem pro věc. Nezaleknou se žádné výzvy, kormidlo drží pevně v rukou i v těch největších bouřkách a vždy hledí kupředu. A za zády jim stojí pevně semknutá posádka profíků. Toho prostě chcete být součástí.

Stojím si za tím, že bez správných lidí okolo je všechno poloviční.

Moje zaměření