Barbora

Graphic designer

Ve Fourbros je mým úkolem tvořit grafiku od příspěvků na sociální sítě, přes bannery až po tiskové výstupy. Mám ráda design, který dává smysl a působí jednotným dojmem.

O Barči
Barbora

Už od mala jsem měla blízko ke kresbě a ke kreativní tvorbě. Po dokončení střední školy jsem se po vzoru svých rodičů rozhodla být architektkou. 

Během studia jsem se učila koncepčnímu myšlení – tedy tomu, že každý tvar i objekt v návrhu by měl mít nějaký smysl a zapůsobit na člověka. Taky jsem pochopila, že projekt prodává právě výsledná grafika a prezentace.

Už na vysoké škole se mi naskytla příležitost tvořit plakáty, webové stránky a další grafické aplikace. Tyto zkušenosti mi rozšířily obzory v oblasti práce s klienty, grafickými programy i s tiskem.

Během své architektonické praxe jsem získala zkušenosti ve vytváření konceptu projektu, rýsování staveb ve 2D i 3D a inženýringu. Každé z těchto odvětví mělo něco do sebe, ale mě vždy nejvíce bavila až výsledná prezentace projektů a tvorba plakátů. To mě utvrdilo, že bych svou kariéru měla směřovat tímto směrem, a tak jsem nakonec zakotvila ve vodách grafiky.

 

Volný čas

Od malička jsem ráda plavala, což mě doprovází až doteď, kdy ve svém volném čase trénuji plavání a organizuji plaveckou výuku. Když už to venku není zrovna na koupání, tak si ráda zajedu do hor oprášit svůj snowboard.

Každý rok se snažím objevit nějaký nový kout světa, ať už v létě, nebo v zimě. Mezi mé nejoblíbenější destinace patří Portugalsko a Vietnam.

Během studia architektury jsem pochopila, že projekt prodává právě výsledná grafika a prezentace.

Moje zaměření

  • Adobe Creative Cloud Adobe Creative Cloud
  • Grafika Grafika
  • Kreativa Kreativa
  • Kresba Kresba