Martin

PPC Specialist

Na palubě Four Bros se vám z pozice PPC specialisty postarám o správu a vhodnou optimalizaci výkonnostních kampaní, abychom mohli společně dosahovat vašich marketingových cílů.

O Martinovi
Martin

Moje plavba směr digitální marketing nebyla úplně přímočará. Při výběru studia jsem se rozhodl pro strojírenský obor a po jeho dokončení jsem nastoupil do menší rodinné firmy. Po několika letech práce ve výrobě jsem ale začal své zaměření přehodnocovat a rozhodl jsem se firmu i obor opustit. Věděl jsem, že je čas na změnu.

V té době mě nápady na vlastní podnikání přirozeně dovedly ke všemu kolem marketingu. S tím šel ruku v ruce i výkonnostní marketing a PPCčka. Toto téma mě začalo zajímat natolik, že mé původní plány šly nakonec stranou a já se zaměřil pouze na digitální marketing, ve kterém jsem se následně začal intenzivně vzdělávat.

Tato cesta mě dostala do firmy OKAY, kde jsem měl na starost správu PPC kampaní pro slovenský trh. Byla to příležitost, která mě seznámila s fungováním in-house marketingového týmu velké firmy a dala mi možnost pracovat s vysokými rozpočty.

Když jsem od Honzy dostal nabídku stát se součástí Four Bros, dlouho jsem se nerozmýšlel. V novém a příjemném prostředí se skvělým kolektivem jsem si rychle zvyknul.

Co se týče trávení volného času, mezi mé oblíbené aktivity patří vytrvalostní běh. Běhat jsem začal někdy před 10 lety a nyní je to pro mě neodmyslitelná součást života. Kdykoliv to jde, rád poznávám nové země s foťákem přes rameno a nechávám se unášet místní atmosférou a gastronomií. Z oblíbených témat mě kromě marketingu baví články o technologiích nebo literatura na téma osobního rozvoje.

 

Když jsem od Honzy dostal nabídku stát se součástí Four Bros, dlouho jsem se nerozmýšlel. V novém a příjemném prostředí se skvělým kolektivem jsem si rychle zvyknul.

Moje zaměření

  • Google Ads Google Ads
  • PPC PPC
  • Sklik Sklik
  • Výkonnostní marketing Výkonnostní marketing