Daniela

PPC Specialist

Ve Four Bros mám na starosti správu výkonnostních kampaní, u kterých se vždy snažím vytyčit správný kurz a vyrazit s vámi za stejným cílem. Pokud se rozhodnete vyplout s námi do reklamních vod a využít kampaně na Googlu či Seznamu, pravděpodobně se setkáte se mnou, nebo s některou z mých kolegyň či kolegů.

O Dani
Daniela

S marketingem jsem se setkala na střední škole, ale tehdy jsem si ještě neuvědomovala, že by mě práce v něm mohla bavit. Z toho důvodu jsem po cestě ke své vysněné práci nejednou zabloudila, ale nakonec jsem našla správný směr.

Po střední škole jsem prošla několika zaměstnáními. Během nich jsem začala dálkově studovat vysokou školu, která mě motivovala nastartovat pracovní kariéru ve státní správě. Nejprve má cesta vedla na soud a následně na městský úřad, kde jsem řešila přestupková řízení. Brzy jsem pochopila, že to určitě není práce, která by mě naplňovala. Rozhodla se nasměrovat svou životní cestu jiným směrem. Někam, kde budu dělat to, co mě baví – a povedlo se! 

Díky absolvování různých kurzů v oblasti marketingu, reklamy i grafiky se mi naskytla příležitost spravovat sociální sítě pro několik úspěšných kosmetických značek. Svět výkonnostního marketingu se mi otevřel v momentě, kdy jsem se připojila k týmu Seznamu. Tam jsem rozvíjela své dovednosti ve správě kampaní na pozici Specialista Sklik. Zkušenost s Google kampaněmi jsem získala díky práci pro jeden z největších internetových obchodů s parfémy a kosmetikou v Evropě. Na této pozici jsem měla na starost kampaně v několika evropských zemích.

Když jsem se dozvěděla o Four Bros, zaujal mě jejich přátelský přístup a komplexní pohled na marketing. V momentě, kdy mi Honza zavolal, jsem věděla, že chci být součástí jejich posádky.

Pokud zrovna nejsem ponořena do tvorby kampaní a jejich optimalizace, trávím volný čas se svou čtyřnohou parťačkou, ideálně někde v přírodě. Miluju cestování a sbírání nových zážitků. Kdo mě zná, tak ví, že neodmítnu žádný výlet. Není nic lepšího, než objevovat nová místa a poznávat nové kultury. To všechno se snažím zachytit pomocí fotografie, která je mým velkým koníčkem, znamená pro mě únik z každodenní reality a také nástroj, jak sdílet svět kolem sebe s ostatními.

Rozhodla se nasměrovat svou životní cestu jiným směrem. Někam, kde budu dělat to, co mě baví – a povedlo se!

Moje zaměření

  • Google Ads Google Ads
  • Google Merchant center Google Merchant center
  • Looker Studio Looker Studio
  • PPC Bee PPC Bee
  • Sklik Sklik