Jitka

SOCIAL MEDIA ADS SPECIALIST

Ve Four Bros jsem součástí Social Ads týmu, kde je mým hlavním úkolem vytváření a správa reklam na sociálních sítích Facebook, Instagram a Pinterest. Jde o kombinaci kreativní a analytické práce, jejímž cílem je dosahování vámi požadovaných cílů - od rostoucího počtu objednávek až po budování vaší značky. Pokud tedy zvažujete využívat sociální sítě pro svůj business, ráda vám s tím se svými kolegy pomůžu.

O Jitce
Jitka

Marketing mě lákal vždycky, už na střední to byl směr, kterým jsem věděla, že bych se ráda ubírala. Na chvíli jsem se sice z této cesty odklonila, ale teď už zase pluji tím správným směrem, který mi dělá v životě radost. Kvůli většímu rozhledu jsem zahájila studium ekonomiky a managementu na Mendelově univerzitě, kde jsem se později začala opět více zajímat o marketing a zjišťovat, že je to přesně to, co bych chtěla do budoucna dělat.

Při studiu jsem začala hledat práci a narazila na inzerát od agentury Four Bros. A hned jsem věděla, že bych chtěla být její součástí. Kluci mě nadchli svým přístupem nejen k práci, ale i k životu. Dali mi šanci a já můžu konečně ke svým teoretickým znalostem pomalu nabalovat i ty praktické. Utvrdilo mě to v tom, že marketing je pro mě ta správná volba a mám ještě větší chuť se v něm neustále rozvíjet.

Plout na této lodi je prostě paráda!

Konečně mohu ke svým teoretickým znalostem nabalovat i ty praktické. Utvrdilo mě to v tom, že marketing je pro mě ta správná volba a mám ještě větší chuť se v něm neustále rozvíjet. Plout na této lodi je prostě paráda!

Moje zaměření

  • Content management Content management
  • Kreativa Kreativa
  • Social media ads Social media ads
  • Výkonnostní reklama Výkonnostní reklama