Kristýna

Office Manager

Ve Four Bros se snažím láskyplně starat o celý náš tým. Stejně tak se postarám i o vás, zavítáte-li k nám, ať už jako návštěvník nebo třeba uchazeč o práci. Zároveň se mnou můžete přijít do kontaktu při řešení nejasností ve fakturách, čehokoliv v oblasti HR a nebo také pokud jste náš externí dodavatel.

O Kristy
Kristýna

Před tím, než jsem nastoupila na svoji současnou pozici, jsem pracovala v logistické společnosti. Cítila jsem však, že potřebuji změnu. Pak jsem si všimla, že Four Bros hledá office manažerku. Že chci být součástí jejich týmu jsem věděla od prvního setkání. Tolik pozitivní energie a naprosté pohody jsem z lidí dlouho necítila. Boží je, že se to nese celou firmou! 🙂

Srdcem i duchem jsem cestovatel. Ráda poznávám nová místa, spojená s dobrým jídlem a nerada se vracím tam, kde už jsem byla. Proč? Je spousta dalších krásných míst a nesejde na tom, jestli koukám do mořských vln nebo dýchám horský vzduch! Nevadí mi vyjít se své komfortní zóny a spontánnost je moje druhé jméno.

 

 

 

 

 

 

 

Že chci být součástí jejich týmu jsem věděla od prvního setkání. Tolik pozitivní energie a naprosté pohody jsem z lidí dlouho necítila.

Moje zaměření

  • Human resources Human resources
  • Office management Office management
  • Organizace eventů Organizace eventů
  • Účetnictví Účetnictví