Klient:

Simply pro

Poradenské společnosti jsme pomohli vylepšit brand a oživit online marketing

případová studie

Poradenská společnost znovu ožila s novým brandem,
získává nové klienty skrze online marketing a jejich práce je opět baví

10x
více poptávek po spuštění reklam ve vyhledání
50 %
o tolik se snížila míra opuštění webu

jejich příběh

jejich cíl

naše řešení

1

VIZUÁL

simplypro-logo

Pár nápadů jsme měli v hlavě hned a obratem jsme je začali zpracovávat. Nová vizuální identita musí být svěží, moderní, ale zároveň čistá, jednoduchá a, kvůli klientům z řad korporátů, církví a státní správy, také trochu konzervativní.

Základním pilířem nového brandu se stal kruhový motiv, který nejenže navazoval na starý a nevhodný, byť u klientů velice zažitý logotyp, ale především perfektně ilustroval styl jejich práce – nikdy nekončící a navzájem se podporující soubor činností. Vznikly dvě nespojené, vzájemně se překrývající, kružnice symbolizující kolotoč” (jak to klient trefně nazval při první schůzce) jejich činností.

Doplněné moderním bezpatkovým písmem v několika řezech položily základ novému logu Simply Pro. Následovala příprava setu materiálů od vizitek přes e-mailový podpis až po USB disky a složky na dokumenty.

2

WEB

Stránka s textem o firmě simply pro.

Při návrhu webové prezentace jsme měli jasno: cílem webu nebude prezentovat jednotlivé služby, ale právě onen unikátní a komplexní přístup k práci. Web musí být jasný, jednoduchý a s minimem rušivého obsahu – klienti Simply Pro žádají efektivitu a profesionalitu, nikoliv okázalé a cool řešení. Bez osobní schůzky se zájemcem to tady stejně nepůjde.

Vznikla proto pětistránková webová prezentace, která v několika krocích popisuje historii, zkušenosti, reference a přístup k práci této firmy. Nutností bylo upozornit na segmenty zájmu v rámci dotací, které jsme vyřešili formou měnícího se obrázku v headeru. Díky tomu má uživatel na každém místě webu jasno, že právě s jeho typem podnikání mu v Simply Pro pomohou.

3

VÝKONNOSTNÍ KAMPANĚ

Obrázek zachycující graf aktivity reklamy nebo shlednutí.

Jasným adeptem pro začátek pro nás byly reklamy ve vyhledávacích sítích. Simply Pro nemá dostatečné kapacity na tvorbu obsahu a snažit se potenciální podnikatele, ředitele nebo biskupy přesvědčit ke spolupráci v oblasti dotací pomocí displejové kampaně určitě není to pravé ořechové.

Problém musí řešit sami potenciální klienti, my jim jen nabídneme to nejlepší řešení. A že nejlepší je! Během naší dlouhodobé spolupráce jsme se sami přesvědčili o tom, proč klienti Simply Pro preferují. Analýza klíčových slov, příprava struktury a účtů – to vše s aktivní účastí klienta, jakožto na slovo vzatého odborníka v tomto segmentu, bylo otázkou chvilky.

V přípravě struktury reklam jsme dbali především na hodnoty a přístup k práci, jednoduše to, co v reklamě okecat” sice můžete, ale na osobní schůzce už nikoliv. Hned po spuštění, ještě za provizorního jednostránkového webu, se nám začaly hrnout první leady. A byly opravdu relevantní s následnými hovory a osobními schůzkami. Jde vidět, že když svou práci dělá dobře klient i agentura, a navzájem si sednou, všechno dává smysl.

společný úspěch

Díky dlouhodobé spolupráci, oboustranné důvěře a využití moderních přístupů k marketingu a prezentaci se povedlo vytvořit výstižnou vizuální identitu reprezentující klienta a jeho hodnoty, vysoce funkční webovou prezentaci a set materiálů podporující prodej. Spolu s výkonnostními kampaněmi došlo v podstatě obratem ke zvýšení generace relevantních leadů a z nich plynoucích obchodních příležitostí. Klient ve svém podnikání především dostal možnost pokračovat na vlně moderních trendů a svou firmu nyní prezentuje s hrdostí. Na to jsme opravdu pyšní.

Smartphone, tablet a notebook se screeny webů společnosti Simply Pro.

POUŽITÉ PRODUKTY

Online marketing
V onlinu jsme nejsilnější. Tvoříme a spravujeme reklamní kampaně, které prodávají, a hledáme cesty i tam, kde ostatní dávno skončili.
Více
Offline marketing
Protože být offline chceme občas všichni, poradíme si i s tvorbou letáků nebo pořádáním menších eventů.
Více
Analýzy a strategie
Zvládneme kvalitně vyhodnotit již provedenou práci a navrhnout rychlá a efektivní řešení ke škálování vašeho byznysu.
Více
Brand building
Vdechnout život novému projektu je pro nás tou největší výzvou. Jsme perfekcionisté a spokojíme se jen s tím nejlepším.
Více
Ing. Jana Elingrová, majitelka a zakladatelka

Nevěnovala jsem marketingu a webu výraznou pozornost 5 let, se založením firmy jsem nechala vytvořit jednoduchý web jen aby byl, zakázky jsem získávala na osobní referenci. Ale firmě se daří a došla jsem do bodu, kdy jsem cítila, že je potřeba prezentaci firmy změnit, aby byla vypovídající o nás, o tom jací jsme, jak to děláme a proč jsme dobří. Po dlouhé době jsem se potkala s kluky z Four Bros, a tak mě nadchla jejich lehkost bytí, jejich profesionalita, ale zároveň stejné smýšlení o zákazníkovi, stejný druh principu náš zákazník náš pán, přitom ale nově mladě smýšlející, poctivě vytvářející každý detail činnosti. Na schůzky s nimi jsem se strašně těšila já i kolegyně. Pochopili velmi rychle naše zadání, naši nechuť být jedním v řadě, chuť odlišit se, ale prezentovat se přirozeně nenásilně. A co mě na nich vždycky naprosto dostane, je jejich zájem o náš business, o to co ještě nás trápí a s čím mohou pomoci. Tak poctivě a perfektně udělanou práci v tomto oboru jsem nezažila. Kdo hledá profesionalitu, férovost, spolehlivost a také hravost a ještě lidsky skvělou partu doporučuji Four Bros.